Test kompetencji pracownika działu personalnegi

Do realizacji moich zawodowych planów jest coraz bliżej, a ja już nie mogę się doczekać kiedy w końcu zostanę pracownikiem działu personalnego i będę mogła pracować w zawodzie, który dawno temu sobie wybrałam, pracownik działu personalnego Siedlce.

Obecnie jestem w trakcie trwania rekrutacji na stanowisko specjalisty rekrutacyjnego w pewnej siedleckiej firmie i właśnie dostałam się  na ostatni, najważniejszy etap, w którym zostały zaledwie trzy osoby. Jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli i wywrę na szefie bardzo dobre wrażenie to ta praca będzie moja i muszę przyznać, że już teraz nie myślę o niej nijak inaczej jak o mojej własnej pracy.

Jakoś nie dopuszczam do siebie myśli, by w tej rekrutacji mógł wygrać ktoś inny niż ja. Nie wiem skąd bierze się moje przeświadczenie o własnej sile i możliwościach, ale skądś to wszystko czerpię.

Jeśli nie uda mi się dostać tej pracy to obawiam się, że bardzo kiepsko to przyjmę i pewnie popadnę w jakąś małą depresję. Już parę razy przechodziłam przez podobne sytuacje, dlatego wiem jak to wygląda. Po wierutnej porażce na rynku pracy zawsze potrzebuję kilku tygodni odpoczynku, wyciszenia i powolnego odbudowywania poczucia własnej wartości. Mam nadzieję, że nigdy więcej nie będzie mi potrzebny czas na ponowne rozpoczęcie poszukiwań pracy, bo tym razem uda mi się dostać propozycję zatrudnienia.

Napisz komentarz