Znużenie w pracy w dziale personalnym

Oceniając w skali od jeden do dziesięciu poziom stresu, jaki wlewa się w moje serce na myśl o czekającym mnie spotkaniu rekrutacyjnym, myślę, że otrzymany wynik to prawie osiem. Chyba nigdy wcześniej żadnym innym spotkaniem nie denerwowałem się tak bardzo. Jest to pierwsze tego typu doświadczenie w moim życiu, dlatego tym bardziej działa to na mój system nerwowy.

Już wcześniej zdarzało mi się brać udział w rozmowach kwalifikacyjnych na stanowisko pracownika działu personalnego, jednak nigdy nie chciałem aż tak bardzo dobrze wypaść na spotkaniu. Wszystko przez to, że firma organizująca nabór ma swoją siedzibę niedaleko mojego miejsca zamieszkania, dlatego dotarcie do pracy na czas zajęłoby mi niespełna dziesięć minut, i to jeszcze pieszo. Do niedawna do pracy dojeżdżałem na drugi koniec Rybnika, co było jednym z głównych powodów dla których zrezygnowałem z tamtego zatrudnienia. Nie chcę posiadać pracy, w której nie dość, że spędzam większą część mojego dni, to która dodatkowo zabiera mi godziny z mojego czasu wolnego.

Dodatkowo, zgodnie z ofertą pracy dla pracowników działu personalnego, gwarantowana wysokość zarobków jest całkiem niezła i dużo wyższa od tej, którą miałem w poprzedniej pracy. Wiadomo, że zawód specjalisty personalnego, pracownik działu personalnego Rybnik, nie jest jakimś super opłacalnym zajęciem, ale akurat w przypadku tej oferty pracy jest zawodem wartym uwagi.

Napisz komentarz