Wypoczynek zagranicą pracownika działu personalnego

Sezon ogórkowy na dobre rozpoczęty więc my, pracownicy działu personalnego mamy teraz pełne ręce roboty związanej z planami urlopowymi pracowników firmy. Gdy ktoś pracuje w dziale personalnym w mniejszym przedsiębiorstwie to pewnie nie odczuwa tak bardzo okresu urlopowego, jak ja, pracownik działu personalnego Suwałki.

Nie ma dnia, żebym nie zajmowała się wprowadzaniem danych osób wybierających się na urlopy i z tych urlopów wracających. Pracy jest co niemiara, a mój urlop rozpoczyna się dopiero za trzy tygodnie!

W tym roku razem z mężem planujemy sobie odbić wszystkie poprzednie lata i wybrać się do syna do Holandii. Mariusz za granicą przebywa od pięciu lat i raczej nie ma zamiaru wracać do Polski. Twierdzi, że w Holandii życie jest lepsze, łatwiejsze i wygodniejsze, a przyjaciół znajdzie się wszędzie.

Dawno nie widzieliśmy naszego syna, który podobno ma nową dziewczynę i musimy w końcu pojechać go odwiedzić. Wpakujemy się w auto i pojedziemy. Szczerze mówiąc to ja bym wolała chyba lecieć, jednak mój mąż panicznie boi się samolotów. Jego fobia jeszcze wzmocniła się po ostatnich wydarzeniach związanych z zestrzeleniem samolotu nad Ukrainą.

Napisz komentarz