Pracownik Wsparcia działu HR

REKA RUBBER Polska sp. z o.o. jest jednym z liderów w obszarze projektowania i produkcji elementów gumowych dla sektora motoryzacyjnego. Przedsiębiorstwo jest częścią międzynarodowej organizacji z kapitałem fińskim. Od momentu powstania firma charakteryzuje się dynamicznym rozwojem i poszerzaniem obecności rynkowej.

Obecnie poszukujemy osoby do naszego zakładu w Dopiewie (koło Poznania) na stanowisko:

Miejsce pracy: Dopiewo

Oferujemy dodatkową pracę w zakresie prowadzenia procesów rekrutacyjnych na stanowiska produkcyjne

Zadania:
  • Tworzenie i publikacja ogłoszeń,
  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów,
  • Prowadzenie rozmów rekrutacyjnych,
  • Sporządzanie raportów z przeprowadzonych działań,
  • Ocena kwalifikacji kandydatów.
Oczekiwania wobec kandydatów:
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Umiejętność organizowania pracy własnej,
  • Samodzielność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • Sumienność i dokładność,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Komunikatywność,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy rekrutera.
Firma oferuje:
  • Pracę na umowę zlecenie,
  • Dofinansowanie dojazdu do pracy,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia,
  • Przyjazną atmosferę oraz pracę w międzynarodowym otoczeniu.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).